O společnosti
Net Development

Net Development

NET Development s.r.o. je česká developerská společnost zaměřená na výstavbu a prodej projektů typu bydlení, jako jsou rezidenční areály k bydlení, bytové a polyfunkční domy, rodinné domy, ale také na přípravu stavebních parcel, průmyslových areálů, komerčních objektů především v regionu Brna a jeho okolí.
 
Společnost má vlastní sídlo na tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno. Je vedená pod spisovou značkou C 45003 u Krajského soudu v Brně, jako obchodní firma NET Development s.r.o. s identifikačním číslem 26913054. Předměty podnikání má uvedeny inženýrská činnost v investiční výstavbě, realitní činnost, projektová činnost ve výstavbě, provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Informace

Jméno společnosti:

Založení:

Sídlo společnosti:

Právní forma:

Zaměření:
NET Development, s.r.o.

2003

Brno, třída Kpt. Jaroše 28

Společnost s r.o.

Realitní Developer

Historie a současnost

Společnost byla založena v roce 2003. Během svého působení realizovala mimo Brno, také projekty v Praze, Karlových Varech a Kolíně. Jednou z hlavních oblastí, ve které společnost působí, je příprava území pro obchodní areály a bydlení rezidenčního charakteru. Cílem společnosti je vybudování páteřních komunikací i inženýrských sítí a poskytnout tak expandujícím společnostem a vlastníkům bytových jednotek kvalitní lokality pro maximální využítí svých potřeb s akcentem na budoucí komunikační zátěž. 
Firma Net Development s.r.o. v roce 2013 prostřednictvím vlastní účelové společnosti získala ohodnocení za výstavbu obytného komplexu v Brně-Líšni při ulici Horníkova za nejlepší realitní projekt, který byl zároveň v témže roce největším projektem na Jižní Moravě. V dalších letech pravidelně až do současnosti získává za své projekty k bydlení různá ohodnocení od veřejnosti nebo architektů. Velice úspěšným projektem byl také bytový komplex Houbalova. V I i II. etapě se vyprodal ještě před dokončením samotné výstavby v celkovém počtu 317 bytových jednotek, 150 garážových stání, 122 sklepů a 3 komerční prostory o celkové investici 402 mil. Kč. Dále pak například realizovala 3 projekty nadstandardního typu na Červeném kopci, polyfunkční dům při ulici Turgeněvova a další. 

V letech 2017 a 2018 byl realizován například projekt na Starém Brně na ulici Hybešova, kde se jedná o polyfunkční dům s 15 byty a 9 ateliery. Další projekt v městské části Černovice s názvem Byty Bolzáno s 56 bytovými jednotkami. Mimo jiné také stojí za zmínku projekty nerezidenčního metropolitního charakteru Pavlovské Apartmány a Pavlovské Sklípky citlivě zasazené s ohledem na místní architekturu obce v CHKO Pálava.  Více projektů lze nalézt na našem webu www.netdevelopment.cz v sekci reference. 

Cíle

Důležitým cílem naší společnosti je poskytnout našim obchodním partnerům z řad právnických i fyzických osob kvalitní, rychlé a seriózní služby. Samozřejmostí je profesionální vystupování a časová flexibilita našich zaměstnanců. Naše společnost je připravena poskytnout našim obchodním partnerům právní servis a také zkušenosti a výpomoc při jednání s úřady.
Ocenění

Cena veřejnosti za Realitní projekt roku 2016 v oblasti jihomoravský kraj za bytový komplex v Brně Líšni.

Naši partneři

Koupelny Ptáček

Oberbank

Brno, Lidická 20

PMA architects

Unistav

dodavatel staveb

Pomáháme

Aktivity

DDM HROTOVICE

15 500 Kč | 2019
detail
Aktivity

SOLNIČKA

15 000 Kč | 2018
detail
Aktivity

HOSPIC U SVATÉ ALZBĚTY

12 400 Kč | 2017
detail
Aktivity

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

11 111 Kč | 2016
detail

CHCETE ZNÁT CENU VAŠÍ
NEMOVITOSTI?

NAŠI SPECIALISTÉ VÁM VYHOTOVÍ REÁLNOU TRŽNÍ NABÍDKU VAŠEHO DOMU NEBO POZEMKU