Parkovací dům Turgeněvova

WEB PROJEKTU
Parkovací dům Turgeněvova

Základní parametry

LokalitaBrno-Černovice Termín dokončenístavba dokončena Prodáno36%

Popis projektu

Výstavba parkovacího domu, probíhá při severní straně pozemku podél ulice Turgeněvova v městské části Brno-Černovice. Jedná se o pozemek mezi stávajícím sídlištěm a tratí ČD. Vzhledem k malým kapacitám parkovacích míst v dané lokalitě, bude objekt sloužit pro potřeby obyvatel nově budované i stávající zástavby.

Objekt je dvoupodlažní. V prvním nadzemním podlaží je umístěno 21 samostatných garáží a 7 parkovacích míst. Ve druhém podlaží je rovněž 21 samostatných garáží a 7 parkovacích míst. Podlaží jsou propojena dvěma venkovními schodišťmi a autovýtahem.

Vrata do objektu i vrata jednotlivých garáží jsou na dálkové ovládání. Plocha garáží cca 16,5 m2 a plocha parkovacích míst 14,0 m2. Každá garáž a parkovací místo má vlastní elektrickou zásuvku s podružným měřením.

KOMUNIKAČNÍ NAPOJENÍ

Objekt je umístěn na pozemcích, které se nacházejí v blízkosti významné radiální komunikace Olomoucká, jež umožňuje dobré dopravní napojení na centrum města Brna, kdy cesta do centra trvá cca 6 minut. Po této radiále je rovněž vedena městská hromadná doprava, kdy zastávka MHD je vzdálena 150 m. Z hlediska dopravní dostupnosti osobním automobilem je ve vzdálenosti 0,5 km od místa hlavní městský silniční okruhu s napojením na výpadovky k oběma dálnicím.

FINANCOVÁNÍ

Financování je formou splátkového kalendáře:
  1. Splátka (rezervační poplatek) - po podpisu Rezervační smlouvy ve výši 50 000,- Kč
  2. Splátka (doplatek) - po dokončení objektu (12/2018) při podpisu Kupní smlouvy.
     


REZERVACE GARÁŽE (PARKOVACÍHO MÍSTA)

 
  • Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu sedmi dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi nemovitosti podpisem Rezervační smlouvy.
  • Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu sedmi dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi nemovitosti podpisem Rezervační smlouvy.
  • Rezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč včetně DPH je splatný do 5-ti dnů od data podpisu Rezervační smlouvy. Rezervační poplatek je součástí kupní ceny nemovitosti.
     
LOKALITA
Městská část Brno - Černovice se nachází ve východním sektoru města Brna. Velkou výhodou lokality je výborná dostupnost jak do centra města, tak na městský okruh, který je napojen na dálniční síť. Lokalita je velmi dobře přístupná do průmyslové zóny Černovická terasa, která je ve vzdálenosti 4 km.

Zobrazit dostupná stání