Apartmány Resko

WEB PROJEKTU
Apartmány Resko

Základní parametry

LokalitaPetříkov, Jeseníky Počet podlaží v domě3 Počet bytových jednotek11 Počet komerčních jednotek0 Termín dokončenílistopad 2013 Prodáno100%
Developerský projekt nabízí výstavbu bytů apartmánového typu v krásném prostředí Jeseníků ve známém lyžařském středisku Petříkov.

Petříkov – místní část obce Ostružná, centrum sportu – lyžování i turistiky, ale také jedna z mála horských vesniček, kde můžeme vidět zbytky původní vesnické architektury. 

V zimě se jinak klidná vesnička mění na lyžařské středisko s osobitou atmosférou, v létě je pak výchozím bodem pro pěší túry na Paprsek, Návrší a Kralický Sněžník nebo na druhou stranu na vrchol Smrku a hřeben Rychlebských hor.

Petříkov leží necelé 2 km od Ramzovského sedla. Středisko nabízí sjezdové tratě středně obtížné. Díky dostatečné nadmořské výšce (780 - 950 m n.m.) se v Petříkově lyžuje od poloviny prosince do dubna. 

Středisko Petříkov patří k nejmalebnějším a nejkomornějším střediskům celoročního cestovního ruchu.

Přestavbou současného ubytovacího zařízení RESKO, vznikne 11 příjemných horských apartmánů přímo v blízkosti sjezdových tratí. 

Objekt „RESKO II.“ se nachází po levé straně příjezdové komunikace je méně rozlehlý, dvoupodlažní s podkrovím a není podsklepen. 

Apartmány budou kolaudovány jako byty a mohou sloužit i k trvalému bydlení. 

V objektu „ RESKO II.“ bude umístěno ve dvou nadzemních podlažích a podkroví 11 apartmánů, dispozičně řešených jako 1+kk a 2+kk. V 1.NP se budou nacházet 3 apartmány s terasou. V 1.NP jsou u vstupní části do objektu navrženy skladovací prostory pro jednotlivé byty a společná prádelna. Ve 2.NP budou 4 apartmány, 3 z nich budou mít balkon. V podkroví jsou 4 apartmány.

V těsné blízkosti okolí objektu budou provedeny nové zpevněné plochy, kde vznikne dostatek parkovacích míst pro majitele bytů.