Apartmánové domy Pavlov

Apartmánové domy Pavlov

Základní parametry

LokalitaPavlov Počet podlaží v domě1 Počet bytových jednotek12 Počet komerčních jednotek0 Termín dokončeníčervenec 2018 Prodáno100%
Projektem Apartmánové domy Pavlov chceme navázat na úspěšný projekt Pavlovké sklípky, na jejíž přípravě a realizaci se naše společnost NET Development podílela.

Nový projekt čtyř apartmánových domů bude doplňovat uliční zástavbu stávajících novostaveb, které se nachází v nově vzniklé ulici Venušina. Umístěním těchto čtyř domů vznikne plnohodnotná ulice zastavěná z obou stran.

Každý dům má tři bytové jednotky. Bytové jednotky jsou přístupné samostatně ze společného venkovního průchodu mezi domy.

V prostoru před domem v přímé návaznosti na ulici Venušina má každá bytová jednotka umístěno vlastní parkovací stání a skladovací box. Každá bytová jednotka má rovněž vlastní zahrádku s terasou, která navazuje na obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Domy, které se svými štíty otáčejí do ulice navazují na typickou jihomoravskou zástavbu původních pavlovských domů. Pro potlačení dojmu z větší zastavěnosti území, je navržena část rodinného domu s plochou střechou. Část této střechy bude využívána jako terasa a část bude ozeleněna. Vzniká tak objemově úspornější řešení s otevřenými průhledy do okolí. Navržené rodinné domy mají tvar „L“, kde vždy dva domy jsou k sobě zrcadlově otočeny.

Bytové jednotky typu „1 a 2“ jsou mezonetového typu dispozičně jsou řešeny jako 2+kk alt. 3+kk s ložnicemi umístněnými v podkroví. Bytové jednotky typu „3“ jsou jednopodlažní, dispozičně řešené jako 2+kk a 3+kk.

Třída energetické náročnosti všech domů je B.

Lokalita - obec Pavlov
Apartmánové domy Pavlov, jsou vhodnou investiční příležitostí pro klienty, kteří milují pálavský kraj, chtějí zde trávit volný čas nebo zvažují investici do nemovitosti s možností pronájmu.

Obec Pavlov je známá a vyhledávaná pro svoji vinařskou tradici, památky, významná archeologická naleziště, pro polohu v překrásné přírodě a v neposlední řadě, že se nachází na břehu vodní nádrže Nové Mlýny, kterou tvoří kaskáda tří vodních nádrží, z nichž třetí, přiléhající k obci Pavlov je významným centrem vodních sportů na Jižní Moravě.

Místní Yacht Club Dyje je udržovaný areál určený pro vodní sporty - jachting, vindsurfing a v posledních letech dynamicky se rozvíjející kitesurfing. V místním klubu je také stanice lodní dopravy, která nabízí výletníkům možnost okružní plavby kolem vodní nádrže na trase YC Pavlov – Kemp MARS Šakvice – Strachotín – Kemp Dolní Věstonice.

Pokud jste milovníky cyklistiky naleznete zde oblast protkanou stovkami kilometrů cyklostezek s různou obtížností. Můžete putovat po stopách Lichtenštejnů po Lednicko-valtickém areálu, vydat se po vinařských stezkách, nebo putovat dále až za hranice České republiky do Rakouska.

Dáváte-li přednost klidné pěší turistice, potom zde naleznete spoustu značených turistických tras chráněnou krajinnou oblastí Pálavou, která se vyznačuje unikátní faunou a flórou a nádhernými výhledy z hřebene Pálavy. Pěší turistika může být spojena s ochutnávkou vín, kde místní vinaři vás ve svých sklípcích rádi přivítají a nabídnou ty nejlepší vína, která daná oblast přináší.

Aqualand Moravia u blízké obce Pasohlávky je jedním z nejmodernějších aquaparků v naší republice, kde můžete využívat vodní atrakce, bazény i wellness a skvěle relaxovat. 

Nejen tyto příležitosti aktivního trávení volného času, ale také pohostinnost místních obyvatel přivede do obce každým rokem tisíce turistů nejen z celé České republiky, ale i zahraničí.

Obec Pavlov má cca 570 obyvatel, má dobrou technickou a občanskou vybaveností. V obci je mateřská škola, restaurační zařízení, řada penzionů a jiných ubytovacích zařízení, obchod se smíšeným zbožím, pošta i lékař. V obci je provedena plynofikace, je zde veřejný vodovod a kanalizace.

Komunikační napojení
Obec Pavlov i když leží v chráněné krajinné oblasti Pálava je velmi dobře dostupná jak z hlavního silničního tahu Brno - Mikulov – Vídeň, tak z druhé strany z dálnice Brno – Bratislava.